Zastępca kierownika zespołu międzynarodowego Call Center

Location:
Warszawa, mazowieckie
Area / Department:
Managerowie
You have seen this ad on
You have applied for this position on

Homeglobal.com to idealne miejsce pracy dla osób, które chcą spróbować swoich sił w branży sprzedaży bezpośredniej. Dzięki globalnemu zasięgowi i współpracy z polskimi oraz zagranicznymi firmami, homeglobal.com daje szansę na imponującą karierę z wysokimi zarobkami.

Jeżeli spełniasz poniższe oczekiwania - Aplikuj!

  • znajomość języka polskiego i angielskiego na poziomie minimum C1;
  • znajomość języka rumuńskiego będzie dużym atutem,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem w obszarze CC w oparciu o cele i priorytety;
  • wysoka komunikatywność;
  • znajomość technik sprzedaży - mile widziane;
  • inicjatywa w działaniu i pro aktywność;
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • dyspozycyjność;
  • odpowiedzialność.

Na czym będzie polegała Twoja praca?

  • wdrażanie do pracy nowych członków zespołu;
  • odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży;
  • szkolenie, motywowanie oraz monitorowanie pracy zespołu;
  • dbanie o jakość sprzedaży;
  • wsparcie Kierownika w planowaniu, organizowaniu i nadzorowaniu pracy zespołu.

W zamian za Twoje zaangażowanie w wykonywane zadania oferujemy:

  • jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego; wiele wyzwań;
  • możliwość awansu;
  • szkolenia managerskie;
  • możliwość kreowania  nowych rozwiązań w ramach zarządzanego obszaru;
  • podstawę godzinową plus wysokie premie;
  • dodatkowe świadczenia (Benefit, prywatna opieka medyczna);
  • przyjazną atmosferę;
  • dynamiczne środowisko sprzyjające rozwojowi zawodowemu.