Koordynator projektu Call Center

Location:
Warszawa, mazowieckie
Area / Department:
Call Center
You have seen this ad on
You have applied for this position on

Opis stanowiska:

  • Weryfikacja planowanych kampanii sprzedażowych pod kątem prawidłowych ustawień technicznych systemów jak również prawidłowego dysponowania dostępnymi zasobami ludzkimi
  • Koordynowanie współpracy z innymi działami operacyjnymi, mającymi na celu zapewnić obsadę do obsługi kampanii
  • Współpraca z działem szkoleń
  • Bieżący monitoring kampanii
  • Przygotowywanie  podsumowań testów wraz z rekomendacjami
  • Dbanie o SL i % odebranych połączeń razem z propozycją optymalizacji działań na tym polu
  • Monitoring wskaźników sprzedażowych
  • Bieżące wsparcie w problematycznych kwestiach

Wymagania:

  • Doświadczenie zdobyte w strukturach Call Center/Contact Center oraz znajomość specyfiki tego obszaru oraz wskaźników, które są w nim kluczowe
  • Umiejętność koordynowania i zarzadzania projektem
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze sprzedaży
  • Wielozadaniowość
  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia na wysokim poziomie
  • Wysokie kompetencje w obszarze pracy zespołowej i umiejętność budowania skutecznych i efektywnych zespołów
  • Dyspozycyjność do współpracy w elastycznych godzinach
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność, elastyczność, otwartość
  • Pozytywne nastawienie do zmian i szybka do nich adaptacja
  • Wysokie zdolności przywódcze oraz skuteczne tworzenie pozytywnych relacji z klientami wewnętrznymi oraz ze współpracownikami

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kompetencji kandydata oraz uzyskiwanych wyników
  • Współpracę w dynamicznej organizacji i międzynarodowym środowisku z możliwością rozwoju
  • System benefitów