Młodszy Specjalista ds. Transportu

Location:
Warszawa, mazowieckie
Area / Department:
Logistyka
You have seen this ad on
You have applied for this position on

Zakres obowiązków:

  • Organizacja transportu, składanie zleceń
  • Kontakt z kierowcami i przewoźnikami
  • Kontakt z magazynem
  • Monitorowanie przesyłek, nadzór nad transportami
  • Rozwiązywanie problemów w transporcie
  • Wyszukiwanie rozwiązań optymalnych czasowo oraz kosztowo
  • Współpraca z innymi działami operacyjnymi

Wymagania:

  • Chęć rozwoju w obszarze logistyki
  • Skrupulatność i dokładność
  • Zainteresowanie logistyką/transportem
  • Samodzielność
  • Umiejętność pod presją czasu oraz podejmowania decyzji
  • Kreatywność, umiejętność poszukiwania rozwiązań
  • Znajomość pakietu Ms Office

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki współpracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Pracę w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Warszawy
  • Pracę w firmie, która daje możliwość rozwoju na rynkach międzynarodowych
  • Możliwość używania na co dzień języków obcych
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość awansu