Manager Pionu Automatyzacji Call Center

Location:
Warszawa, mazowieckie
Area / Department:
Call Center
You have seen this ad on
You have applied for this position on

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie procesem wdrożenia nowych systemów związanych z funkcjonowaniem Call Center
  • Koordynacja procesów automatyzacji
  • Dbanie o prawidłowe funkcjonowanie projektów
  • Kreowanie i wdrażanie nowych procesów i systemów
  • Zarządzanie zespołem
  • Współpraca z biznesem

Wymagania:

  • Znajomość branży Call Center/Contact Center
  • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowiskach kierowniczych/dyrektorskich
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Doświadczenie we wdrożeniach systemów Call Center/Contact Center
  • Znajomość procesów automatyzacji oraz wiedza techniczna przy projektach CC
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym, umożliwiającym swobodną komunikację biznesową
  • Wielozadaniowość, umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kompetencji kandydata oraz uzyskiwanych wyników
  • Współpracę w dynamicznej organizacji i międzynarodowym środowisku z możliwością rozwoju
  • System benefitów