Specijalist za Prodaju i Odnose s Klijentima - hrvatski jezik

Location:
Warszawa, mazowieckie
Area / Department:
Call Center
You have seen this ad on
You have applied for this position on

Homeglobal.com predstavlja servis koji pomaže u razvijanju karijere u području neposredne prodaje. Zahvaljujući globalnoj mreži i suradnji s poljskim i inozemnim firmama, homeglobal.com pruža priliku na ostvarivanje impresivne zarade.

Radno mjesto: Specijalist za Prodaju i Odnose s Klijentima - hrvatski jezik

Lokacija: Poljska, Varšava

Sadržaj

Tražimo dinamične i kreativne osobe kojima ćemo pružiti ciklus neophodne obuke kako bi mogle postizati svoje ciljeve. Cijenimo predanost i prodajne sposobnosti. Našim Klijentima pružamo usluge na najvišoj razini kako bismo zadovoljili njihove potrebe.

Ako želite započeti karijeru u firmi koja se neprestano razvija na međunarodnim tržištima - ovo je posao za Vas!

Opis radnog mjesta:

  • Pružanje sveobuhvatne podrške klijentima u sklopu različitih projekata: primanje, realizacija i aktualizacija narudžbi na hrvatskom jeziku
  • Savjetovanje klijenata u cilju prilagođavanja ponude proizvoda njihovim individualnim potrebama
  • Ispitivanje potreba klijenata i izgradnja pozitivnog odnosa
  • Upravljanje logističkom obradom narudžbi

Što očekujemo:

  • Vrlo dobro poznavanje hrvatskog jezika
  • Visoko razvijene interpersonalne sposobnosti
  • Komunikativnost i visoku razinu poznavanja jezika
  • Informatičku pismenost
  • Savjesnost, odgovornost, smisao za humor

Što nudimo:

  • Atraktivnu osnovnu plaću i vrlo atraktivan sustav bonusa
  • Elastično radno vrijeme
  • Mogućnost dodatne zarade kroz preporuke novih suradnika
  • Lokaciju u samom centru Varšave
  • Paket obuke
  • Razvojni put u strukturi firme
  • Dodatne pogodnosti: medicinska skrb ili kartica Multisport