Młodszy specjalista ds. zarządzania przesyłkami (Logistyka)

Location:
Warszawa, mazowieckie
Area / Department:
Logistyka
You have seen this ad on
You have applied for this position on

Opis stanowiska:

  • Administrowanie danymi dotyczącymi przesyłek;
  • Monitorowanie oraz kontrola jakości i terminowości realizacji zleceń;
  • Współpraca z zagranicznymi operatorami logistycznymi – codzienny kontakt mailowy lub telefoniczny;
  • Analiza i pomoc w rozwiązywaniu problemów;
  • Współpraca z innymi działami firmy;
  • Wsparcie przy wdrażaniu projektów.

Wymagania:

  • Dobra znajomość MS Excel – Warunek konieczny;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (kontakt telefoniczny i mailowy z zagranicznymi operatorami logistycznymi) – Warunek konieczny;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Odpowiedzialność, silna motywacja i zaangażowanie;
  • Nastawienie na realizację określonych celów;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Dyspozycyjność, samodzielność.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy w firmach związanych z logistyką i fulfillmentem,
  • Doświadczenie w pracy na dużej ilości danych,
  • Znajomość programowania w Excel – VBA.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze w młodym i zgranym zespole;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Owocowe wtorki;
  • Atrakcyjne warunki współpracy i system benefitów;
  • Możliwość rozwoju swoich umiejętności w międzynarodowym środowisku.