Specjalista Back Office ze znajomością języka litewskiego

Lokalizacja:
Warszawa, mazowieckie
Obszar / Dział:
Call Center
Oferta przeglądana
Cv złożone

Homeglobal.com jest platformą wspierającą partnerów biznesowych w zakresie wsparcia sprzedaży. Zapewnia pełną obsługę z zakresu: marketingu, Telefonicznej Obsługi Klienta i Sprzedaży, logistyki, księgowości, systemów IT.

W związku z rozwojem projektu, prowadzimy projekt rekrutacyjny do departamentu Elektronicznej Obsługi Klienta.

Jeśli chcesz rozpocząć karierę w strukturach polskiej firmy stale rozwijającej się na rynkach międzynarodowych – aplikuj na stanowisko Specjalisty Back Office ze znajomością języka litewskiego.

Opis stanowiska:

  • Efektywne zarządzanie zapytaniami mailowymi klientów z terenu Litwy w  celu zapewnienia najwyższych standardów obsługi;
  • Dostarczanie drogą mailową informacji na temat produktów Klientom z rynku litewskiego;
  • Rozwiązywanie problemów, wyjaśnianie nieścisłości;
  • Wsparcie w zakresie składania  zamówień, dokonywania zwrotów oraz wymian;
  • Kontakt z działami ościennymi - klientami wewnętrznymi - celem ustalenia stanu faktycznego i udzielanie informacji zwrotnej Klientom;
  • Dbałość o najwyższy standard obsługi w zakresie ilości i ilości wysyłanych maili.

Oczekiwania:

  • Biegła znajomość języka litewskiego;
  • Łatwość w posługiwaniu się komputerem i nabywaniu umiejętności w zakresie posługiwania się aplikacjami i systemami;
  • Lekkie pióro - łatwość pisania, sprawne użycie języka pisanego w kontakcie z Klientem;
  • Doświadczenie w pracy w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem;
  • Pozytywne nastawienie i energia do pracy.

Oferujemy:

  • Świetną atmosferę w dynamicznym, międzynarodowym zespole;
  • System szkoleń i mnóstwo miejsca na realizację własnych pomysłów i strategii;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Możliwość rozwoju w strukturach naszej organizacji;
  • Możliwość pracy w systemie home office po odbyciu 4 tygodniowego szkolenia w Warszawie.

Jeśli jesteś zainteresowany/ zainteresowana, aplikuj, klikając w poniższy przycisk!