Specjalista Zespołu ds. Obsługi i Relacji z Klientem

Lokalizacja:
Warszawa, mazowieckie
Obszar / Dział:
Call Center
Oferta przeglądana
Cv złożone

Homeglobal jest platformą świadczącą usługi biznesowe w wielu językach dla klientów na całym świecie. Obszar naszych działań obejmuje usługi w zakresie zaawansowanych rozwiązań IT, analiz biznesowych, logistyki, obsługi klientów, e-commerce, marketingu i reklamy.

W związku z dynamicznym rozwojem prowadzimy projekty rekrutacyjne do działu Obsługi i Relacji z Klientem na stanowisko:

Specjalista ds. Obsługi i Relacji z Klientem

Opis stanowiska:

  • Rozpatrywanie reklamacji
  • Identyfikacja reklamacji i zarządzanie bazą danych
  • Przygotowywanie rozliczeń z klientami
  • Archiwizacja dokumentacji
  • Współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • Dyspozycyjność 8h dziennie od poniedziałku do piątku
  • Komunikatywna znajomość jęz. angielskiego
  • Dobra znajomość programów MS Office
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dokładność, doskonała organizacja pracy
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie atutem

Oferujemy:

  • Współpracę w dynamicznych, międzynarodowych strukturach
  • Elastyczne godziny współpracy
  • Stabilne warunki współpracy oraz premiowanie dobrych wyników i podejmowanych inicjatyw
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju oraz awansu w strukturach firmy

Jeśli chcesz rozpocząć karierę w strukturach polskiej firmy stale rozwijającej się na rynkach międzynarodowych jest to praca dla Ciebie.