Obsługa klienta- jęz. angielski

Location:
Warszawa, mazowieckie
Area / Department:
Call Center
You have seen this ad on
You have applied for this position on

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy prowadzimy poszukiwania osób do nowego działu obsługi klienta, poszukujemy energicznych i zmotywowanych, nastawionych na rozwój i realizację własnych celów osób lubiących pracę z ludźmi.

W chwili obecnej do naszego zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi klienta i sprzedaży w języku angielskim

Opis stanowiska:

  • Bieżąca obsługa klienta, realizacja zamówień
  • Odpowiedzi na zapytania klientów
  • Promowanie i sprzedaż  produktów
  • Dbanie o relację z klientami
  • Kształtowanie dobrego wizerunku firmy
  • Pełnienie funkcji doradczej w kwestii dopasowania produktów do indywidualnych potrzeb
  • Administracja i praca z wewnętrznym systemem

Wymagania:

  • Znajomość angielskiego na poziomie biegłym
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie atutem
  • Wysoka komunikatywność oraz rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Samodzielność, umiejętność rozwiązywania problemów
  • Odpowiedzialność za powierzone działania
  • Motywacja i zaangażowanie
  • Entuzjazm, dobre nastawienie i poczucie humoru

Oferujemy:

  • Stabilne oraz atrakcyjne warunki współpracy
  • Premiowanie dobrych wyników
  • System szkoleń
  • Pracę w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Warszawy
  • Pracę w polskiej firmie, która daje możliwość rozwoju na rynkach międzynarodowych
  • Możliwość używania na co dzień języków obcych
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość awansu