Obsługa klienta- jęz. arabski

Location:
Warszawa, mazowieckie
Area / Department:
Call Center
You have seen this ad on
You have applied for this position on
Opis stanowiska:

•        Kontakt z klientami w języku arabskim oraz sprzedaż produktów
•        Promowanie  produktów
•        Dbanie o relację z klientami
•        Kształtowanie dobrego wizerunku firmy
•        Pełnienie funkcji doradczej w kwestii dopasowania produktów do indywidualnych             potrzeb
•        Administracja i praca z wewnętrznym systemem

Wymagania:
•        Biegła znajomość języka arabskiego
•        Doświadczenie w sprzedaży będzie mile widziane
•         Motywacja do rozwoju właśnie w tym obszarze
•        Wysoka komunikatywność oraz rozwinięte umiejętności interpersonalne
•        Samodzielność, umiejętność rozwiązywania problemów
•        Odpowiedzialność za powierzone działania
•        Entuzjazm, dobre nastawienie i poczucie humoru

Oferujemy:
•        Stabilne oraz atrakcyjne warunki współpracy
•        Elastyczny czas pracy (możliwość dopasowania godzin pracy do własnych                       możliwości)
•        Premiowanie dobrych wyników
•        System szkoleń
•        Pracę w nowoczesnym biurowcu w centrum Warszawy
•        Możliwość używania na co dzień języków obcych
•        Przyjazną atmosferę pracy
•        Możliwość awansu