Asystent Działu HR (HR Wewnętrzny)

LokalizacjaWarszawa, mazowieckie
Obszar / Dział:Human Resources
Oferta przeglądana
Cv złożone

W związku z dynamicznym rozwojem prowadzimy projekty rekrutacyjne do działu HR.

Dla Naszych Klientów świadczymy usługi na najwyższym poziomie odpowiadające ich potrzebom.

Jeśli chcesz rozpocząć karierę w strukturach firmy stale rozwijającej się na rynkach międzynarodowych jest to praca dla Ciebie!

ASYSTENT DZIAŁU HR (HR WEWNĘTRZNY)

Opis stanowiska:

  • Wsparcie przy prowadzeniu procesów rekrutacji na stanowiska: specjalista ds. obsługi klienta, doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży i inne,
  • Wspieranie działu HR w procesach obsługi kadrowej,
  • Wsparcie administracyjne ( przygotowywanie i przetwarzanie dokumentów personalnych),
  • Udział w przygotowywaniu analiz i raportów z zakresu HR,
  • Obsługa administracyjna współpracowników polskich i zagranicznych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat (mile widziane socjologia, psychologia, ZZL),
  • Doświadczenie w dziale kadr lub związane z branżą HR będzie atutem,
  • Bardzo dobra znajomość jez. angielskiego, znajomość innego języka mile widziana,
  • Bardzo dobre zdolności interpersonalne,
  • Doskonała organizacja pracy i orientacja na cel,
  • Energia do działania, elastyczność i kreatywność.

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o międzynarodowym zasięgu,
  • Możliwość realizowania własnych pomysłów;
  • Work – life balance  - wiemy,  że nie samą pracą człowiek żyje więc nie oczekujemy nadgodzin
  • Przyjazną atmosferę w dynamicznym zespole i  multikulturowym środowisku,
  • Możliwość rozwoju oraz awansu w strukturach firmy,
  • Pakiet benefitów (bezpłatna opieka medyczna i dofinansowanie do karty Multisport)
  • Elastyczne godziny współpracy.