Supervisor Zespołu Back Office

Location:
Warszawa, mazowieckie
Area / Department:
Back Office
You have seen this ad on
You have applied for this position on

Homeglobal realizuje zlecenia na rzecz międzynarodowych zespołów i firm, posiadających swoje oddziały w Polsce jak również poza jej granicami, dlatego współpracując z nami, każdego dnia rozwijasz swoje umiejętności językowe oraz zawodowe.

Do dynamicznie rozwijającego się Zespołu Elektronicznej Obsługi Klienta poszukujemy kandydata na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • Monitorowanie i kontrolowanie wyników osiąganych przez zespół Back Office
  • Codzienne wsparcie zespołu w zakresie wykonywanych zadań
  • Monitorowanie i usprawnianie procesów i procedur związanych z obsługą klienta
  • Rozliczanie zespołu ze zleconych zadań oraz KPI
  • Odpowiedzialność za procesy związane z bezpośrednią obsługą klientów

Oczekujemy od Ciebie:

  • Doświadczenia w wielokanałowej obsłudze klienta posprzedażowego
  • Umiejętności analizowania raportów związanych z realizacją KPI
  • Umiejętności szybkiego podejmowania decyzji
  • Nastawienia na efektywność oraz realizację postawionych celów
  • Elastyczności i otwartości na zmiany

W zamian za Twoje zaangażowanie w wykonywane zadania oferujemy:

  • Jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego i wiele wyzwań
  • Wynagrodzenie złożone z podstawy godzinowej i wysokiej premii zadaniowej
  • Możliwość awansu
  • Szkolenia managerskie
  • Możliwość kreowania  nowych rozwiązań w ramach zarządzanego obszaru;
  • Dodatkowe świadczenia (Benefit, prywatna opieka medyczna);
  • Przyjazną atmosferę;
  • Dynamiczne środowisko sprzyjające rozwojowi zawodowemu.

Daj się poznać, aplikuj i przekonaj się, że warto być z nami!