Koordynator/Opiekun Rynku zagranicznego w obszarze logistyki

Location:
Warszawa, mazowieckie
Area / Department:
Logistyka
You have seen this ad on
You have applied for this position on

Zakres obowiązków:

  • Rozbudowywanie portfolio partnerów biznesowych oraz budowanie relacji;
  • Aktywna i codzienna współpraca z obecnymi partnerami logistycznymi;
  • Analiza rynku i poszukiwanie nowych możliwości usprawnienia oraz rozwoju sieci dystrybucji na skalę międzynarodową;
  • Analiza finansowa współpracy z Partnerami;
  • Współpraca z innymi zespołami oraz obszarami biznesowymi obszaru logistyki oraz całego biznesu w ramach określania strategii rozwoju sieci partnerów;

Wymagania:

  • Doświadczenie w realizacji procesów B2B na skalę międzynarodową;
  • Doświadczenie w obszarze logistyki będzie mile widziane;
  • Doświadczenie w negocjacjach z Partnerami biznesowymi;
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki oraz aktywność w tworzeniu nowych rozwiązań;
  • Konieczna bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Znajomość dodatkowego języka będzie atutem;

Oferujemy:

  • Pracę pełną wyzwań w młodym, międzynarodowym środowisku;
  • Możliwość samodzielnego kształtowania systemu pracy;
  • Możliwość rozwoju oraz ciekawe i odpowiedzialne zadania;
  • Atrakcyjne warunki współpracy.