Młodszy Specjalista ds. Płatności

Location:
Warszawa, mazowieckie
Area / Department:
Dział Analiz
You have seen this ad on
You have applied for this position on

Zakres obowiązków:

  • Wprowadzanie i procesowanie przelewów bankowych krajowych i międzynarodowych
  • Obsługa systemów transakcyjnych i bankowych
  • Kontakt z bankami na całym świecie
  • Prowadzenie ewidencji aktywności kont bankowych
  • Wyjaśnianie kwestii problematycznych dotyczących wpłat i wypłat
  • Prognozowanie zapotrzebowania na środki
  • Przygotowywanie raportów

Czego oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu finansóow, rachunkowości, bankowości
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz chęć rozwoju na stanowisku związanym z pracą z dużą ilością danych oraz liczb
  • Dokładność, skrupulatność
  • Odpowiedzialność za powierzone obowiązki
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość pakietu MS Office, w tym bardzo dobra znajomość Excel

Co oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia na stanowisku analitycznym w organizacji działającej na skalę międzynarodową
  • Przyjazną atmosferę i komfortową przestrzeń do realizacji zadań
  • Pracę w nowoczesnym biurowcu w samym centrum Warszawy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Formę współpracy dostosowaną do Twoich potrzeb
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dopłatę do benefitów