Project Manager

Lokalizacja:
Warszawa, mazowieckie
Obszar / Dział:
Managerowie
Oferta przeglądana
Cv złożone
Obecnie do naszego biura w Warszawie poszukujemy osób do roli:

Obowiązki:

  • Prowadzenie i wdrażanie nowych projektów;
  • Nadzór nad terminowością i kompletnością realizacji poszczególnych etapów projektów;
  • Ustalanie celów i strategii, ocenianie wydajności oraz rekomendowanie rozwiązań odnoszących się do wdrażanych bądź wdrożonych projektów;
  • Analiza celów biznesowych i umiejętność wpisania ich w założenia projektu;
  • Aktywne zarządzanie ryzykiem;
  • Współpraca z innymi obszarami firmy w zakresie wymaganym przez prowadzony projekt.

Wymagania:

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów w zespołach call/contact center;
  • 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami;
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów na linii biznes – IT;
  • Dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację;
  • Dobra znajomość dowolnej metodyki zarządzania projektami;
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i dyscyplina;
  • Umiejętność analitycznego myślenia i podejście problem solving;
  • Umiejętność efektywnej komunikacji oraz elastyczność.

Oferujemy:

  • Możliwość kreowania rozwiązań i rzeczywisty wkład w rozwój biznesu;
  • Samodzielność kształtowania realizowanych zadań i systemu pracy;
  • Dostęp do niezbędnych narzędzi;
  • Prowadzenie projektów o zasięgu międzynarodowym;
  • Możliwość rozwoju i współpracy z ciekawymi ludźmi;
  • Bardzo dobrą, nieformalną atmosferę;
  • Atrakcyjne warunki współpracy oraz dodatkowe benefity;
  • Biuro w atrakcyjnej lokalizacji.
Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)”.