Kierownik Zespołu Call Center (język czeski/słowacki)

Lokalizacja:
Warszawa, mazowieckie
Obszar / Dział:
Call Center
Oferta przeglądana
Cv złożone

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie telefonicznym zespołem sprzedaży i obsługi klienta w języku czeskim/słowackim
  • Prowadzenie coachingów i szkoleń z pracownikami, monitorowanie wyników pracy podległego zespołu
  • Współpraca z działem szkoleń przy wdrożeniu nowych współpracowników,
  • Realizacja KPI
  • Wsparcie zespołu w realizacji wyznaczonych celów sprzedażowych i obsługowych
  • Kontrola i raportowanie pracy działu
  • Tworzenie własnych rozwiązań mających na celu poprawę efektywności pracy zespołu
  • Zadania realizowane w elastycznym grafiku

Wymagania:

  • Minimum komunikatywna znajomość języka czeskiego/słowackiego
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem call center/contact center
  • Doświadczenie w pracy na celach ilościowych i jakościowych
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży
  • Wysoki poziom umiejętności coachingowych i interpersonalnych
  • Wysoki poziom umiejętności analitycznych
  • Profesjonalizm i odpowiedzialność za powierzone zadania

Oferujemy:

  • Atrakcyjne, stabilne warunki współpracy oraz system premiowy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • System benefitów
  • Możliwość rozwoju oraz awansu w strukturach firmy