Młodszy Analityk ds. raportowania

Lokalizacja:
Warszawa, mazowieckie
Obszar / Dział:
Dział Analiz
Oferta przeglądana
Cv złożone

W związku z dynamicznym rozwojem prowadzimy projekty rekrutacyjne do działu Analiz. Poszukujemy osób dynamicznych i kreatywnych, którym zapewnimy cykl niezbędnych szkoleń aby mogli osiągać swoje cele. Dla Naszych Klientów świadczymy usługi na najwyższym poziomie odpowiadające ich potrzebom.
Jeśli chcesz rozpocząć karierę w strukturach polskiej firmy stale rozwijającej się na rynkach międzynarodowych jest to praca dla Ciebie.

Opis stanowiska:

Nowo zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna przede wszystkim za:
  • przygotowywanie raportów i analiz dotyczących pracy Call Center i Obsługi Klienta
  • rozwój istniejących i wdrażanie nowych narzędzi raportowania
  • sporządzanie raportów cyklicznych i raportów ad hoc oraz analiz sprzedaży
  • analiza efektywności procesów na podstawie zgromadzonych danych
  • przygotowywanie rekomendacji i wniosków z przeprowadzonych analiz
  • tworzenie prezentacji w oparciu o pozyskane dane

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe o profilu ścisłym (lub studiów w toku)
  • zaawansowana znajomość MS Excel
  • rozwinięte umiejętności analityczne - zainteresowanie pracą z danymi
  • podstawy pisania zapytań w języku SQL
  • umiejętność kreatywnego szukania rozwiązań
  • orientacja na współpracę w zespole oraz rozwój swoich umiejętności
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku analityka
  • znajomość Tableau będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • działania w dynamiczny zespole Analiz w przyjaznej i kreatywnej atmosferze
  • atrakcyjne, stabilne warunki współpracy
  • elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej
  • fajne biuro w super lokalizacji z chill out strefami
  • pracę wśród ludzi, którzy naprawdę lubią, to co robią
  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o międzynarodowym zasięgu