Specjalista ds. sprzedaży telefonicznej- jęz. słowacki

Lokalizacja:
Warszawa, mazowieckie
Obszar / Dział:
Call Center
Oferta przeglądana
Cv złożone

Poszukujemy osób dynamicznych i kreatywnych, którym zapewnimy cykl niezbędnych szkoleń aby mogli osiągać swoje cele. Doceniamy zaangażowanie i zdolności sprzedażowe. Dla Naszych Klientów świadczymy usługi na najwyższym poziomie odpowiadające ich potrzebom.

Jeśli chcesz rozpocząć karierę w strukturach firmy stale rozwijającej się na rynkach międzynarodowych jest to praca dla Ciebie!

Opis stanowiska:

  • Profesjonalne doradztwo i sprzedaż produktów oraz usług w języku słowackim
  • Promowanie produktów z segmentu premium (głównie z obszaru zdrowia i urody)
  • Dbanie o relację z klientami i dobry wizerunek firmy
  • Pełnienie funkcji konsultanta w kwestii dopasowania produktów do indywidualnych potrzeb
  • Administracja i praca z wewnętrznym systemem zamówień

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka słowackiego
  • Preferowane osoby z wcześniejszym doświadczeniem w sprzedaży i/lub obsłudze klienta
  • Wysoka komunikatywność oraz rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Wysoka motywacja do pracy, zaangażowanie i pozytywne nastawienie

Oferujemy:

  • Pracę w przyjaznej , stabilnej firmie
  • Wysokie premie uzależnione od indywidualnych wyników oraz  przejrzysty system premiowy
  • Możliwość dodatkowego zarobku poprzez rekomendacje współpracowników
  • Możliwość rozwoju w strukturach dynamicznej organizacji
  • Przyjazną atmosferę pracy w zróżnicowanym kulturowo środowisku