Doradca ds. sprzedaży produktów – język rumuński

Lokalizacja:
Warszawa, mazowieckie
Obszar / Dział:
Call Center
Oferta przeglądana
Cv złożone

Znasz biegle język rumuński?

Chcesz się rozwijać w sprzedaży?

Masz doświadczenie w obsłudze klienta?

W związku z rozwojem dywizji odpowiedzialnej za obsługę klientów w języku rumuńskim poszukujemy nowej osoby do Naszego zespołu na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Telefoniczna obsługa klientów z bazy danych w języku rumuńskim;
  • Sprzedaż i dosprzedaż produktów w trakcie rozmowy telefonicznej;
  • Doradzanie klientom indywidualnym w celu dopasowania oferty do ich potrzeb;
  • Administrowanie systemem zamówień i obsługa bazy danych;
  • Promowanie i sprzedaż produktów;
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy i relacje z klientami;

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka rumuńskiego;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • Zdolności sprzedażowe;
  • Doświadczenie w obsłudze w call center/contact center będzie atutem;
  • Dyspozycyjność do współpracy z biura w Warszawie;

Oferujemy:

  • Szkolenia z zakresu sprzedaży i obsługi klienta;
  • System benefitów: prywatne ubezpieczenie medyczne, multisport, szereg wydarzeń integracyjnych i rozwojowych;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o międzynarodowym zasięgu i rozwoju w Naszych strukturach;
  • Przyjazną atmosferę pracy w multikulturowym środowisku;
  • Wsparcie przy procesie relokacji do Warszawy;