Práce – Telefonní konzultant, čeština (práce na dálku), Varšava

Lokalizacja:
Warszawa, mazowieckie
Obszar / Dział:
Call Center
Oferta przeglądana
Cv złożone

Lokalizace:

Varšava

Zaměření:

Call center

Popis pracovní pozice:

Homeglobal.com je ideálním pracovním místem pro osoby, které si chtějí otestovat své umění v oblasti přímého prodeje. Díky globálnímu dosahu a spolupráci s polskými a zahraničními firmami nabízí homeglobal.com šanci na působivou kariéru s vysokými výdělky od 2500 do 10000 zł měsíčně.

Naše kanceláře se nacházejí ve Varšavě, Londýně, Římě nebo Bukurešti. Dáváte přednost práci na dálku na služebním počítači u sebe doma? Není nic jednoduššího – vystačíte si s přístupem k internetu.

V souvislosti se startem nových projektů hledáme do našeho týmu osoby na pozici:

Telefonní konzultant (nabídka práce na dálku)

Homeglobal.com znamená:

· vysoké výdělky,

Stačí, že přijmete na jeden hovor a potvrdíte online objednávku učiněnou klientem a obdržíte provizi z ceny objednávky o hodnotě až 9 %.

(Rekordman si takto vydělal 200 zł za 1 hodinu!)

· výplata na čas,

· flexibilní pracovní doba a možnost práce z domu z libovolného místa na světě,

· školení,

· úžasné integrační večírky

· kanceláře v centru Varšavy, Bukurešti a Římě (a také v jiných evropských městech).

Vy také…

vydělávejte 4000 zł na ruku tím, že budete odpovídat na telefonáty od klientů, kteří si už objednali produkt – předchozí zkušenosti nejsou nutné.

Kroutíte nevěřícně hlavou, že tak dobrá práce opravdu existuje a k tomu je na dosah ruky? Přečtěte si, co o práci na dálku říká Katka – maminka 4měsíční Amelky na plný úvazek, ve volných chvílích telemarketér:

„Narození dítěte obrátilo můj život vzhůru nohama. Už během těhotenství jsem šla na mateřskou a začala se starat o domácnost. Myslela jsem na rodinu a začala jsem hledat práci z domu. Je to pro mě ideální řešení, protože si sama rozhoduji, kolik času jsem práci schopna věnovat. Nemusím nechávat Amelku ve školce nebo s chůvou. Ráno nestojím v zácpě, ale nad její postýlkou a dívám se, jak sladce spí. Potom si sednu do křesla ke služebnímu počítači a dělám to, co mám i tak moc ráda – bavím se s lidmi. Když jsem získala cvik v obsluze klienta, začala jsem si vydělávat více než do té doby v práci na plný úvazek! Oba jsme s mužem rádi, že jsem narazila na servis homeglobal.com. Je to místo vhodné pro rodiče a osoby, které z různých důvodů dávají přednost práci z domu, a ne v kanceláři.“

Chcete začít kariéru v jednom z nejrychleji se rozvíjejících a zároveň nejvýdělečnějších odvětví? Chcete chodit do práce v čas, který vyhovuje VÁM? Vydělávat až 4000 zł prací z domu na počítači?

Jestli ano, mám pro Vás DOBROU ZPRÁVU!

Hledám osobu, která:

- umí velmi dobře česky,

- umí anglicky na komunikativní úrovni,

- má dobrou dikci,

- je komunikativní,

- vykonává zodpovědně povinnosti,

- má alespoň střední vzdělání,

- disponuje pevným internetovým připojením nebo mobilním telefonem,

- (není podmínkou) má potvrzení o invaliditě.

Do Vašich povinností bude spadat:

- vykonávání telefonátů klientům, kteří si objednali produkt na internetové straně,

- realizace prodejních kampaní,

- aktivní prodej produktů a služeb osobám, které již o ně projevily zájem,

- účast na školeních a organizačních schůzkách, které Vám od počátku pomohou dosahovat skvělých prodejních výsledků.

A nyní to nejdůležitější, neboli co získáte díky spolupráci se servisem homeglobal.com.

- možnost skloubení práce s osobním životem (nabídka je mířená hlavně rodičům malých dětí a nemocným nebo invalidním osobám),

- základ placený od hodiny plus provize (závislá na projektu – až 9 % hodnoty celé objednávky),

- služební laptop

- sportovní benefity a lékařská péče (Benefit Systems, Medicover),

- dohoda o pracovní činnosti (po zkušební době na dobu neurčitou),

- hrazené pojistné ZUS a důchodové pro osoby starší 26 let,

- flexibilní pracovní doba, kterou můžete přizpůsobit svým zájmům a povinnostem,

- možnost začít práci na plný úvazek,

- možnost povýšení po 3-6 měsících (tým nižšího managementu je rekrutovaný ze spolupracovníků z call center).

Ale to ještě není všechno…

Už po 3 měsících získáte dovednosti spojené s obsluhou klienta a prodejem, které jsou na trhu práce tak ceněné, stejně jako naberete zkušenosti s komunikací s potenciálním klientem, obchodním partnerem nebo šéfem.

Zde naleznete více nabídek spolupráce: http://homeglobal.com/pl/

S pozdravem a přáním samých úspěchů

Oddělení zákaznické podpory

Servis homeglobal.com