Muncă - Consultant telefonic cu experiență, limba română, Varșovia. Nu ai CV? aplică fără!

Lokalizacja:
Warszawa, mazowieckie
Obszar / Dział:
Call Center
Oferta przeglądana
Cv złożone
Localizare:
Varșovia
Domeniu/departament:
Call Center
Descrierea postului:
Homeglobal.com este locul de muncă ideal pentru persoanele care doresc să-și încerce forțele în branja vânzărilor directe. Mulțumită rețelei globale și partenerilor din filialele poloneze sau din străinătate, homeglobal.com oferă șansa unei cariere cu câștiguri mari de la 2,500 și chiar până la 10,000 zł lunar.
Aplică și lucrează în birou în Varșovia, Londra, Roma, București sau de acasă din orice loc din lume!
În legătură cu începerea noilor proiecte, căutăm pentru echipa noastră telemarketări cu experiență, pregătiți să lucreze pe postul:

Consultant telefonic experimentat (persoane cu experiență)
Locul de muncă: Varșovia (cartierul: Wola și Powiśle)

Homeglobal.com:
câștiguri substanțiale,
Este suficient să recepționezi un apel telefonic și să confirmi comanda aplicată online de către client, iar în schimb vei obține un comision în valoare de 9% din valoarea comenzii. (Recordul a fost de 200 zł pe oră!).
salarii plătite la timp,
program de muncă flexibil și posibilitatea de a lucra de la distanță din orice loc din lume,
• școlarizări,
• petreceri de integrare nemaiîntâlnite,
birouri în centrul Varșoviei, Bucureștiului și Romei (sau în alte orașe europene) .

Tu, de asemenea, …
poți câștiga 6000 zł în mână, răspunzând la telefoanele clienților care au comandat deja produsul – aplică dacă ai cel puțin 6 luni de experiență în call center.
Dai din cap neîncrezător, fiindu-ți greu să crezi că există într-adevăr un post de muncă atât de bun și pe lângă aceasta se află la o întindere de mână? Citește opinia lui Cosmin – team leader:
Munca în call center mi-a permis să obțin primele experiențe profesionale. Fiecare telemarketer știe că de a suna clienții nu este o sarcină ușoară și plăcută. Aveam rezultate destul de bune, dar atmosfera din birou era insuportabilă, așa că am plecat. Mulțumită homeglobal.com am început cooperarea într-un call center mare și din prima zi de muncă eram pozitiv uimit. Nici o presiune, ore elastice de muncă adaptate nevoilor mele. Aceasta nu este o muncă obișnuită de call center. Zilele trec aici repede și ce este cel mai important: este că munca este fără stres. Banii sunt foarte buni și mereu la timp – acest lucru este foarte important pentru mine, pentru că nu de mult timp, sunt un tată mândru. Mulțumită homeglobal.com am început să mă gândesc serios la dezvoltarea carierei în vânzări. Se știe că în nici o altă branjă nu se câștigă atât de mult. Câștiguri mari, atmosferă excepțională și posibilitatea de a mă dezvolta, au făcut să fiu activ deja... 3 ani. Recomand!”.

Vrei să-ți începi cariera într-una dintre branjele cu o dezvoltare rapidă și între timp una dintre cele mai bine plătite din Polonia? Vrei să vii la birou conform programului pe care TU îl dorești? Să primești avansuri reale și nu doar promisiuni aruncate în vânt?
Dacă da, am pentru tine o ȘTIRE BUNĂ!

Căutăm persoană care:
- știe foarte bine limba română ,
- cunoaște limba engleză la un nivel comunicativ,
- are 6 luni de experiență în call center,
- are o dicție bună,
- este comunicativă,
- este disponibilă,
- se angajează în efectuarea sarcinilor zilnice și vine cu inițiativă,
- are minimum studii superioare.
Responsabilitățile tale vor include:
- efectuarea telefoanelor către clienții care au comandat produse pe pagina de internet,
- realizarea campaniilor de vânzare,
- vânzarea activă a produselor și a serviciilor persoanelor care deja și-au acordat interesul,
- participarea în școlarizările și întâlnirile de organizare, care te ajută să obții rezultate excepționale de la început.

Iar acum, cel mai important lucru: ce vei câștiga prin colaborarea cu service-ul homeglobal.com?
- Plata de bază pe oră plus comisioane (în funcție de proiect – chiar și 9% din valoarea întregii comenzi),
- pachete sportive și medicale (Benefit Systems, Medicover),
- posibilitatea de a avansa după 3-6 luni (managerii sunt recrutați din cadrul call centerului),
- contract civil (după perioada de probă, pe termin nelimitat)
- plătirea contribuțiilor de asigurare socială și contribuția pentru pensii la persoanele de peste 26 de ani,
- program de muncă flexibil, pe care îl poți adapta în funcție de timpul și necesitățile tale,
- posibilitatea de a câștiga în plus în weekend-uri și seara ,
- fructe proaspete de 2 ori pe săptămână și așa-numita „vinerea Colei” ,
- bucătării poziționate perfect: cafea și ceai fără limită,
- comunicație de transport confortabilă și rapidă, practic din orice loc al Varșoviei.

Dar asta nu este încă totul…
După 3 luni vei deține deja controlul asupra pieței de muncă, vei avea cunoștințe legate de serviciile pentru clienți și vânzare, de asemenea vei știi cum poți vorbi cu un potențial client, contractor sau chiar șef. Dacă îți demonstrezi angajamentul și inițiativa, vei avea șansa să avansezi în cadrul conducerii!

Aici găsești mai multe oferte de cooperare:  http://homeglobal.com/pl/

Salutări și vă dorim succes,
Departamentul de Servicii Clienți
Service homeglobal.com