Specjalista ds. rekrutacji

Lokalizacja:
Warszawa, mazowieckie
Obszar / Dział:
Human Resources
Oferta przeglądana
Cv złożone

W związku z dynamicznym rozwojem prowadzimy projekty rekrutacyjne do Departamentu Obsługi Klienta.

Poszukujemy osób dynamicznych i kreatywnych, potrafiących zarządzać zespołem sprzedażowym.

Doceniamy zaangażowanie i motywację do pracy. Dla Naszych Klientów świadczymy usługi na najwyższym poziomie odpowiadające ich potrzebom.

Jeśli chcesz kontynuować karierę w strukturach firmy stale rozwijającej się na rynkach międzynarodowych, to jest to praca dla Ciebie!

Specjalista ds. Rekrutacji (HR wewnętrzny)

Opis stanowiska:

  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacji na stanowiska: specjalista ds. obsługi klienta, doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży i inne,
  • Aktywne pozyskiwanie Kandydatów na lokalnym i międzynarowdowym rynku pracy,
  • Przygotowywanie ogłoszeń, publikacji i innych narzędzi wspierających realizację procesu rekrutacji,
  • Prowadzenie aktywności związanych z promocją wizerunku organizacji,
  • Wsparcie przy przygotowywaniu dokumentacji niezbędnej do zatrudnienia Kandydatów.

Wymagania:

  • Min. 1,5 roku doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych po stronie agencji i/lub w HR wewnetrznym,
  • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego,
  • Doświadczenie w poszukiwaniu Kandydatów metodą Direct Search,
  • Wiedza na temat standardów procesu rekrutacji i lokalnego rynku zatrudnienia,
  • Umiejętność docierania do potencjalnych Kandydatów,
  • Bardzo dobre zdolności interpersonalne,
  • Doskonała organizacja pracy i orientacja na cel,
  • Energia do działania, elastyczność i kreatywność.

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o międzynarodowym zasięgu,
  • Realizację ciekawych projektów i niestandardowych projektów,
  • Przyjazną atmosferę w dynamicznym zespole i  multikulturowym środowisku,
  • Możliwość rozwoju oraz awansu w strukturach firmy,
  • Pakiet benefitów,
  • Elastyczne godziny współpracy.