Trener/ Szkoleniowiec

Lokalizacja:
Warszawa, mazowieckie
Obszar / Dział:
Trenerzy
Oferta przeglądana
Cv złożone

Poszukujemy osób dynamicznych i kreatywnych, którym zapewnimy cykl niezbędnych szkoleń aby mogli osiągać swoje cele. Doceniamy zaangażowanie i zdolności sprzedażowe. Dla Naszych Klientów świadczymy usługi na najwyższym poziomie odpowiadające ich potrzebom.

Jeśli chcesz rozpocząć karierę w strukturach firmy stale rozwijającej się na rynkach międzynarodowych jest to praca dla Ciebie!

Zadania:

Będziemy oczekiwać od Ciebie samodzielnego przygotowywania i prowadzenie szkoleń w języku polskim i angielskim dla pracowników call center. Do Twoich zadań będą należały zarówno szkolenia grupowe jak i indywidualne o różnej tematyce, w zależności od potrzeb organizacji (m.in. sprzedaż, motywacja, standardy obsługi klienta).

Wymagania:

  • Umiejętność motywowania i zarażania pasją do działania naszych współpracowników;
  • Gotowość do pracy w dynamicznym środowisku i podejmowania nowych wyzwań zawodowych;
  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku Trenera / Szkoleniowca w call center (preferowane CC związane ze sprzedażą produktów/usług);
  • Mile widziane wcześniejsze doświadczenie na stanowiskach w dziale telefonicznej obsłudze klienta;
  • Inicjatywa, charyzma, kreatywność, dynamizm, samodzielność;
  • Ponadprzeciętna komunikatywność;
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji, doświadczenie w prowadzeniu szkoleń grupowych jak i indywidualnych;
  • Świetna organizacja pracy własnej jak i koordynowanych projektów;
  • Nastawienie na rezultat;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Poczucie humoru.

Oferujemy:

  • Rozwój na samodzielnym stanowisku o wysokim poziomie odpowiedzialności;
  • Przyjazne, multikulturowe środowisko pracy;
  • Szkolenia umożliwiające rozwój warsztatu trenerskiego i kompetencji;
  • Pracę w kreatywnym zespole i dynamicznym środowisku;
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i projektów.