Specjalista ds. obsługi klienta i sprzedaży w jęz. duńskim/ jęz. fińskim

Lokalizacja:
Warszawa, mazowieckie
Obszar / Dział:
Call Center
Oferta przeglądana
Cv złożone

Poszukujemy osób dynamicznych i kreatywnych, którym zapewnimy cykl niezbędnych szkoleń aby mogli osiągać swoje cele. Doceniamy zaangażowanie i zdolności sprzedażowe. Dla Naszych Klientów świadczymy usługi na najwyższym poziomie odpowiadające ich potrzebom.

Jeśli chcesz rozpocząć karierę w strukturach firmy stale rozwijającej się na rynkach międzynarodowych jest to praca dla Ciebie!

Opis stanowiska:

  • Kompleksowa obsługa klientów oraz realizacja napływających zamówień;
  • Obsługa połączeń wychodzących oraz przychodzących w jęz. duńskim i/lub jęz. fińskim ;
  • Doradzanie klientom w kwestiach dopasowania oferty produktowej do indywidualnych potrzeb;
  • Rozwiązywanie ewentualnych problemów dotyczących dostawy zamówionego towaru;
  • Bieżący kontakt z podwykonawcami na danym rynku.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość przynajmniej jednego z wymienionych języków (duński, fiński);
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta i/lub sprzedaży;
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów;
  • Entuzjazm i zaangażowanie.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki współpracy;
  • Możliwość dodatkowego zarobku poprzez rekomendacje współpracowników;
  • Wyjątkowo przyjazną atmosferę pracy w multikulturowym środowisku;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie, stale rozwijającej się firmie
  • Istnieje możliwość pracy zdalnej z dowolnego miejsca w Polsce po odbyciu 1-miesięcznego szkolenia w Warszawie (gwarantujemy wynagrodzenie za czas szkolenia i bezplatne zakwaterowanie)
  • Możliwość wsparcia przy relokacji